| anonim_4396 a întrebat:

Îmi puteți spune câteva activități atât educative cât și distractive care se pot realiza la un eveniment cu copii de vârste cuprinse între 14 și 18 ani? Voi fi voluntar la o tabără de vară înființată de biserica din comuna noastră și trebuie să venim cu idei pentru posibilele activități. Țin să precizez ca vom dormi în corturi și avem un număr de aproximativ 60-70 de copii.

Răspuns Câştigător
| Paul754880338 a răspuns:

Daca te axezi in jurul muzicii, sportului si dansului ai sa le intri sigur in gratii copiilor. Dar ca sa si invete ceva poate nu ar fi rau ceva de genul "stiati ca?"

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Salut!
Iti recomand un exercitiu de gramatica, dar sa nu il organizezi tu.
Vei fi voluntar, nu vei "fii", iar tabara e infiintata, nu infintata. Mai lasa biserica, treci si pe la scoala.
O seara faina.

| Paul754880338 a răspuns:

Succes!

| DIE007 a răspuns (pentru Paul754880338):

Mulțumesc pentru ajutorul acordat!

| Paul754880338 a răspuns (pentru DIE007):

Cu multa placere!