| ___Enzo a întrebat:

Bună ziua! M-am săturat să tot stau numai acasă! Până la anul când am bacalaureatul la istorie stau numai acasă! Bunica mea mă foiește și nu mă lasă să învăț! Prin Enisala nu am pe unde să mă plimb! Ce pot să fac sa nu mai stau cu ea?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.La liceu unde mergi? Daca faci naveta pana in oras, nu se poate sa vorbesti cu mama si bunica pentru a te stabili la internatul liceului? Asta, desigur, daca acesta exista.

| ___Enzo explică (pentru dullcat):

Am terminat liceul

Răspuns utilizator avertizat