| anonim_4396 a întrebat:

Mi s a intamplat ceva ciudat: trece femeia de serviciu pe langa mine si imi spune numele(il stia)pana aici nimic iesit din comun,dar dupa a facut la mine un semn ciudat,a ridicat mana cumva.Am mai vazut acel semn undeva,parca la biserica, nu sunt sigura.Cine stie,va rog sa imi spuna ce inseamna,si nu e vorba de ceva accidental, a facut-o intentionat.

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

A salutat nimic mai mult! Vrei sa spui ca ridicat mana in sus? Cam atuci cand tu ridici mana cand stii lectia?

E ca si cum ar saluta!

9 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Buna ziua si de asemenea Terifiant!
S-a spus aproape tot in comentarii.
Decat tac cu respect.
Decat totusi adaug ca se duce un adevarat razboi al codurilor semnelor facute mai ales cu mana.
Sa fim mai cu bagare de seama.

| Trolli a răspuns:

Nu, nu se poate! Te-a saluta? Ti-a spus pe nume desi te cunoastea? A ridicat mana! O, nu! Semn bun...Inseamna ca acea tanti este o femeie civilizata si respectoasa! Asa fac oamenii educati, saluta pe cei cunoscuti. Tie ti se pare ciudat? In locul tau m-as muta de la scoala...:-s!

| Polaris a răspuns:

Poate răspunsul meu o să pară penibil, dar ai totul în fața ta, Răcește-măCuUnSărut. E chiar sub ochii tăi, anume...

... Illuminati.
Da, Răcește-măCuUnBlaBlaBla, Illuminati. Răspunsul îl ai în ilustrația sugestivă de mai jos:
http://i.imgur.com/kDhgj6d.png
Ce a vrut femeia de serviciu de la tine?
Nimic mai evident, oameni buni!
Femeia de serviciu este un lider masonic reptilian ce vrea să te folosească în folosul experimentelor malefice de inginerie genetică de la Geneva! Semnele sunt peste tot!
Ar putea fi o coincidență, ar putea...
Dar mai credeți oare în coincidențe?

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Polaris):

Ai probleme.

| anonim_4396 explică (pentru Polaris):

Nu ma lua la misto baby, ca nu-ti merge. Daca ai chef de raspunsuri ironice, fa pasi de pe profilul meu.

| Polaris a răspuns (pentru anonim_4396):

Treziți-vă, oameni buni!

| Bøøgey a răspuns (pentru Polaris):

Ignoranti... Sunt peste tot. Inca nu realizeaza ca mass-media si teveu' le conduc viata. Deschideti ochii, Illuminarea conduce totul, e mai ceva ca Barbosu'. Asta e, prietene, ai incercat sa le arati realitatea, daca nu vor s-o vada, lasa-i sa traiasca in sclavie.

| Bibitzzzaa a răspuns:

Ciudat?! Foarte... Cred ca ar trebui sa o intrebi ce a însemnat acel semn... Chiar daca ți se pare cam ciudat