| Bledea_Deya_1999 a întrebat:

Buna ziua peste 2 zile e ziua celei mai minunate verisoare asi dori sa imi trimiteti un mesaj lung si frumos

3 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Ce zici de un dicționar? E destul de lung si are o mulțime de cuvinte frumoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai minunata verisoara dar nu esti in stare sa vii cu 2 randuri din inima. Asa prieteni exista in ziua de azi, te doar capul.

| CdeMetal a răspuns:

Lamultean mancatiash gurtzuka ta traiaia mutl sha muara famelea mea de nu ej tu minunata mancatiash gura sa traesht sha ai vhaloare sh sha ai multsh copylash daya frumosh khatine aolo ke minunhatha esth tuh sha trhaest hepi bretdei tu iu tenchiu cha esth ashea minunatha haoleu lhamultzean.