| alecumihai84 a întrebat:

sunt Mihai,am 1, 89 m si 65kg,as dori sa-mi spuneti va rog ce as putea sa mananc pentru a ma mai ingrasa, sunt bune merele mancate seara dupa ora 22? va multumesc.

2 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Cred ca nu faci bine sa pornesti un astfel de program de "ingrasare" fiindca risti sa-ti dai peste cap organismul si chiar sa te ingrasi peste masura in cativa ani. Mai curand poate ar fi bine sa mergi la sala sa pui masa musculara.

| Sebastian2014 a răspuns:

Eu am 188-189 cm si aceeasi inaltime. Am facut culturism si am ajuns de la 61 la 74 kg, dar iar am scazut la 65 din cauza unei accidentari. Daca vrei sa iti spun cum am facut, da-mi un mesaj si o sa iti spun detaliat. O seara faina sa ai! happy