| Adrian5575 a întrebat:

Voi ce ati alege dintre Deva si Constanta daca ar trebui sa va mutati impreuna cu sotia/sotul?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Deva,desigur,un oras modern, civilizat, locuri de munca

| ioan452 a răspuns (pentru RAY):

Deva, oraș modern? Civilizat? Este un oraș mic și mizerabil, gunoaie peste tot, cât despre locuri de munca, in afara de lucrător la cablaje la sews și ospătar nu ai ce.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In ce conditii? contaza f mult si domeniul de activitate, unde iti gasesti job samd

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca chiar ar trebui sa fac asta si as avea de ales numai dintre cele doua? Constanta, pe litoral.

| Andreeush a răspuns:

Mie mi-ar fi indiferent, atâta timp cât persoana iubită ar fi lângă mine.