| Denissuka a întrebat:

Bunaa.Am si eu o intrebare, simpla Am observat ca prietena mea cea mai buna incepe sa ma placa si sa tina la mine dar nu in felul acela gen cele mai bune prietene mi-a spus odata ca ar vrea sa ne sarutam.eu am ramas wow pentru ca.eu o iubesc si tin foarte mult la ea, dar doar ca la o sora.o prietena foarteeee buna.se pare ca ea a trecut la ceva mai extrem sa zic asa laughing ar putea fi lesbianca doar pentru ca mi-a cerut sa ne sarutam sau pentru ca zice ca ma iubeste? Repet si eu o iubesc dar ca pe o sora, si asa cred ca si ea pe mine.m-am gandit ca poate doar de curiozitate vrea sa incercam dar na...pareri,? Va rog!

Răspuns Câştigător
| girl00 a răspuns:

Pai nu stiu ce sa-ti zic..si eu imi iubesc cea mai buna prietena dar niciodata nu i-am propus sa ne sarutam laughing poate ea are alte inclinatii..incearca sa vorbesti cu ea..nu cred ca ti-a zis sa va sarutati doar din curiozitatehee hee

| Denissuka explică (pentru girl00):

laughing nu stiu ce sa zic..am vrut sa vorbesc cu ea dar dupa aia poate zice ca e din simpla curiozitate, sa se apere nu? daca eu nu gandesc la fel ca ea..hmm nu stiu nici eu ce sa zic

6 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Da se poate sa fie, dar cati ani are?

| Denissuka explică (pentru CristiB93):

17 ..ca mine

| CristiB93 a răspuns (pentru Denissuka):

Pai daca a avut vreodata iubit sau ti-a spus vreodata ca-i place de vreun baiat atunci nu cred ca e lesbiana, poate doar sa prostit asa.

| 93Silviu93 a răspuns:

Lesbiana* *tuse*
lesbienele sunt foarte HOT! doar ziceam si eu

| Wøodenpints a răspuns (pentru 93Silviu93):

Bighidoaicele de genul ăsta nu-s lesbiene. Sunt doar fetițe cerșetoare de atenție, ce au impresia că devin cu ceva mai interesante dacă-și iau limba în gură una alteia.