| Ananass24 a întrebat:

Bunaaa! As avea o curiozitate, este posibil sa spargi un geam cu o portocala? Chiar sunt curioasa, mersi.

9 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Pai dupa ce vi de la colindat vrei sa spargi geamuri cu portocale?! Stricati o generatie, dar si o traditie de altfel...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Generatia pamperslaughing

| Ananass24 explică (pentru anonim_4396):

Ai vorbit putin laughing

| Ananass24 explică (pentru Celcestietot):

Nu practic de ani de zile colindatul, eram curios daca e posibil

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ananass24):

Despre adoptia ta? Alwayswinking cu portocala nu e cert daca spargi un geam, conteaza si ce geam dar daca te arunci cu tine poate reusesti sa spargi si tu un geam.

| Celcestietot a răspuns (pentru Ananass24):

Un termopan nu cred, dar un geam din acela din sticla (ca la tara), da.

| Andreeush a răspuns:

Nu cred.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Cred că da.
Eu am pățit cu un măr.

| PrințesaDeAur a răspuns:

Depinde de geam, portocala si forta cu care e aruncata portocala laughing