| loverock a întrebat:

Ca sa fi Expert TPU trebuie sa ai multe raspunsuri castigatoare sau doar multe raspunsuri?

7 răspunsuri:
| Drums a răspuns:

Buna!
ca sa fi expert TPU trebuie sa ai un anumit numar de puncte. dar casa ai ne acela de puncte trebuie sa ai funda.
funditzelevaloreaza fiecare 100 puncte.
plus ca daca priemsti folositor etc, sau daca rasp la o intrebare primul al doiela etc ti se mai dau niste puncte.
pooop

| lovenotsex a răspuns:

Trebuie sa ajuti multe persoane, sa ai multe raspunsuri, evident sa ai si multe fundite, dar le primesti doar daca raspunzi ajutator, nu cum fac altii cersesc "imi dai fundita ca am raspuns", depinde de cum considera persoana respectiva:folositor, inteligent, s.a.Al catelea raspunzi conteaza, Iar pentru toate astea primesti puncte. Dar acest site eu cred ca e pentru a ajuta nu neaparat sa primesti ceva, daca primesti e un bonus, ca ai fost intelegator si ai gandit ce ai scris in raspuns.Bafta!

| M.madallina a răspuns:

Si asta dar si cand decide si Raluca ca este bine sa iti dea titlu de expert TPU

| Bubiko a răspuns:

Iti trebuie cam 200 de fundite sau 10. 000 de puncte. Daca raspunzi la o intrebare de-a mea iti promit ca iti dau funda. kiss

| L•o•L•L•y•P.o.o.p.s a răspuns:

Trebuie sa ai multe raspunsuri castigatoare. Sper ca te-am ajutat. Fundita pls.

| arn64 a răspuns:

Iti trebuie multe puncte

| Daniel TM a răspuns:

Raspunsuri castigatoare si eventual sa fi votat ca inteligent si folositor.