| Adina_4603 a întrebat:

Cand erai mic iti doreai sa... Iar acum?big grin

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Fotbalist, acum am devenit golan; daca stau bine si ma gandesc, nu-i mare diferenta

25 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Cand eram mica imi doream sa cresc mare, iar acum cand am crescut cred ca, era mai bine sa-mi doresc sa raman "mica", pentru a ma simti mereu ocrotita. Acum sunt mare si-mi doresc sa raman cat mai mult la "inaltime" pentru ca, asa cred ca este ceva de capul meu. Ce zici, tu ce ti-ai dorit cand erai mic (a)? Nu ne lasa in ceata, explica-te putin.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cand eram mai mititica mi-am dorit o papusica, dar acum ca sunt mai mare imi doresc o sarutare.laughingbig grin

| lia a răspuns:

Cand eram mica, imi doream sa cresc ca sa il bat pe unchiul meu pentru ca era nedrept cu mine.
Acum, as da orice sa imi mai dea sfaturi macar o singura data... Dar, este imposibil!

cami
| cami a răspuns:

Fiu actrita, sa fiu celebrahee hee, iar acum psiholog.

| hândel a răspuns:

... sa ma fac astronaut, sa plec in spatiu, sa vad stelele un pic mai de aproape, sa vad planeta noastra in ansamblu, sa vad luna si eventual sa aselenizez macar o data si sa scriu mare numele meu pe suprafata lunii, sa se vada ca un prost a trecut pe acolo, sa fiu sub efectul gravitatiei 0. Iar acum lucrez in constructii. Mai vad stele cand nu-s atent si dau un cap ce cevahee hee

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Cand eram mica imi doream sa fiu stewardesa si sa stiu 2 limbi straine. Acum stiu 2 limbi straine, dar nu-mi mai doresc sa fiu stewardesabatting eyelashes

auran
| auran a răspuns:

Doctorita si acum sunt Inginera

| gabitza05 a răspuns:

Sa fiu doctora, profesoara, designer...acum nu stiu :d

| JackieSue a răspuns:

Bianca se gandeste la prostii.Ca sa stii si tu ca acele puncte era ca sa completezi tu ce iti doreai sa faci cand erai mica.rolling eyes
Cand eram mica imi doream sa fiu mare.Acum imi doresc sa fiu din nou mica.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Cand eram mica imi doream sa il cunosc pe Mos Craciun.Acum imi doresc sa dau timpul inapoi.

| Mya a răspuns:

...sa ma calugaresc rolling on the floor iar acum sa ma marit! laughing

| Marii a răspuns:

Imi doream sa fiu doctorita veterinara. Iar acum. imi doresc sa ma duc sa fac armata (asta daca reusesc sa termin cu bine liceul)

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Sa fiu cantareata, actrita....acum nu stiu big grinbig grinbig grinbig grin

| tukhey23 a răspuns:

Imi doream sa il vad pe d-zeu in realitate, sa vad cum gandeste, ce simte si ce parere are despre mine.Acum imi doresc:sa fiu fericit, cu cineva happy... dar nu se poate sad

Răspuns utilizator avertizat
| kuka a răspuns:

Cand eram mica vroiam sa ma fac cosmonauta laughing iar acum vreau sa ma fac desenator de benzi desenate [dar nu prea am sanse tongue ]

| Bianca26bb a răspuns:

Sa ce? CE inseamna acel "..."? Are mai multe sensuri...
daca te referi la "sex", nu prea imi doresc (ca am 11 ani), deoaerce... pot sa fac vreo boalawinking big grin

| Bianca26bb a răspuns:

Aaa...big grin... lemea se gandeste apropae mereu la prostii, si ma gandeam si in cazul asta.big grin
Imi doream multe lucruri si inca imi mai doresc.big grin

| biancabellaa a răspuns:

Cand eram mica imi doream sa devin cantareata iar acum sunt o fata alintata de toata lumeabig grinbig grin

; X; X; X; X

| SimpleSergio a răspuns:

Cand eram mic...Visam la bogatii happy la vile la masini.ca orice copil...plictisit, cocosat cu inghetata in mana laughing ...in afara de asta.mai visam la fete dar nu ma gandeam la prostii.de mic.am invatat singur.ca persoana conteaza mult mai mult happy
Apoi...cand am mai crescut... dar tot copil big grin am trecut.peste visul la fete.sunt constient ca pot cucerii orice femeie happy si ca ma voi descurca cu ele. Acum visez la parintii ideali...la casa ideala...Visez sa ajung un barbat de succes ...si sa ma bucur de viata cat pot de mult happy Alte vise ale mele.sunt :
-sa sar cu parasuta
-sa fac surfing
-sa vizitez egiptul
-sa calatoresc
-sa fiu mecanic, bucatar, designer de interioare, etc.
si cel mai important.sa fiu implinit!happy Pe masura ce voi mai creste vor aparea alte visewinking

| zeDruit a răspuns:

Imi doream sa fiu mecani sa repar orice chestia stricata, acum imi doresc sa vindec oameni, pomi, Terra, etc.

| danutzzz1992 a răspuns:

O da, tare intrebarea si de acord cu biank ce insemna acel "..." (...)
Eu imi doream sa fiu... o grama de de chestii parlamentar, "aviator", controlor de tren fiindca avem ocazia sa merg foarte mult prin tara imi placea sa calatoresc si vroiam sa fiu si actor in ciuda faptului ca radeam foarte mult iar cand vroiam sa imit pe cineva nu puteam prea bine, iar acum tot gandul mi-a ramas la actor dar sa vedem ce aduce soarta!

| cribus a răspuns:

Sa am familia ce nu am avut-o niciodata...se pare ca nu o voi avea niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiu fotbalist....acum,bucatarlaughing)tare schimbul meu de meseriilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand erai mic iti doreai sa....fiu mare Iar acum? Acum am mai multi cm in lungime decat ani laughing