| anhdyhjx a întrebat:

Cand iti vine ciclu cui i-ai zis prima oara

Răspuns Câştigător
| alexandra98flory a răspuns:

Mamei mele, si asta ar trebui sa faci si tu deoarece ea te poate ajuta si iti poate da sfaturi!

11 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Datorita circumstantelor, bunicii. Apoi, mamei.

| mona a răspuns:

La sora mea

| Fatamuntilor a răspuns:

Mamei,bineintes; de fapt stiam ce ma astepta pentru mama mi-a vorbit despre asta.
Si mam ta ar trebui sa faca la fel,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca ai folosit prezentul si trecutul in aceeasi fraza, nu are nicun sens.

Eu sunt baiat dar i-as fi zis vanzatoarei de la colt cand m-as fi dus sa cumpar tampoane. Prea multe intrebari cretine, mai cretine si ca ale mele.

| gingergirl1 a răspuns:

Tinand cont ca prima oara mi-a venit la scoala[suuperr nasool] le-am spus colegelor! Pe urma mamei cand am ajuns acasa!

| AndyLavy a răspuns:

Pai trebuie sa ii spui celei mai apropiate persoane tie. Eu atunci i-am spus unchiului meu, pentru ca el m-a crescut practic si este persoana de care am fost si, se poate spune sunt, cea mai apropiata.
De regula lucrul asta se spune mamei, insa exista si exceptii. Ma refer la prima data. Apoi nu am mai spus nimanui, stiam singura ceea ce am de facut.

| alexanonimu a răspuns:

Pai pui un status pe mess si postez si pe fbwinking

| Nibichan a răspuns:

Mie mi-a venit prima data cand am fost intr-o excursie in Germania si am intrebat-o pe colega de camera dac are always mi-a dat si dupa am sunat-o pe mama.

| eubest a răspuns:

Recomand sa le spui tutoror colegilor de clasa

| citygirl001 a răspuns:

Mamei dar cui tatei?

| BibiIVI0IX a răspuns:

Depinde de organismul tau, cand te maturizezi. Poate sa-ti vina la 12 ani sau chiar la 14. Si prima data ii spui mamei tale, normal happy ea te v-a ajuta cu ce trebuie sa faci si sa nu faci.