| juvyy1999 a întrebat:

Cand vreau sa ma conectez pe facebook ati vazut ca daca pui prima litera din email iti apare toate email-urile care incep cu litera respectiva.Intrebarea e : pot face cumva sa nu mai apara email-ul acolo? Chiar daca am parola nu vreau sa vada cineva ca am acel cont.Cand incerci sa te conectezi chiar daca pui parola incorecta tot apare poza de profil si eu vreau sa evit acest fapt.Sau daca nu merge sa scot email-ul macar pot sa fac sa nu mai apara poza de profil cand incearca cineva sa se conecteze si greseste parola? Exista vreo solutie? Funde pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| timeOUT a răspuns:

nu cred ca merge. am incercat si eu, ce ai putea face? sa instalezi iar google crome, sau ce ai, si cand intri pe facebook, intra cu "invizible" ctrl+shift+N, este modul incognito de la google crome, sper ca te-am inspirat

| juvyy1999 explică (pentru timeOUT):

Cand descarc din nou chrome tot apar email-urile? cum sa-l reinstalez ca sa nu apara? daca imi raspunzi iti dau funda

| timeOUT a răspuns (pentru juvyy1999):

Scuze ca a durat atat, dar am avut ceva de rezolvat.
Settings (cele 3 liniute de sus, dreapta) --> History --> Clear browsing data, http://i.imgur.com/pOyiITM.png bifezi Clear saved autofill from data si apoi dai click pe Clear browsing data.
si fa ce am zis de acum,, CTRL+SHIFT+N :)

| juvyy1999 explică (pentru timeOUT):

Multumesc mult, chiar m-ai inspirat!

6 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Foloseste CCleaner.

| juvyy1999 explică (pentru Mădă0611):

Cum se face?

| Mădă0611 a răspuns (pentru juvyy1999):

Il descarci, il instalezi, ca oricare alt program. Daca ai Chrome, poti sterge acele informatii astfel: chrome://history/ si ai sus "clear browsing data", dai click pe el si bifezi Autofill from data --> http://i.imgur.com/uILNL1p.png apoi dai click pe "clear browsing data". Mai copii, vreti si voi sa faceti nasoale, dar nu stiti prea multe. :))