| Anonymous4433 a întrebat:

Care a fost cea mai ciudata intamplare pe care ati trait-o sau la care ati fost martori intr-un club de noapte sau la o petrecere?

9 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Am fost la un chef unde o fata se imbatase rau de tot, 2 prieteni de-ai mei au vrut sa o traga intr-o camera sa profite de ea, nu am lasat sa se intample asta, plus ca s-au bagat alti 2 pentru ei si era sa imi iau bataie laughing dar nu m-am lasat nici eu, am trecut prin ceva scandaluri, dar pana la urma am reusit sa scot fata respectiva de acolo, eram dispus sa ii reclam si le-a pierit cheful cand au auzit, preferam sa risc sa fiu batut decat sa am pe constinta ca am lasat o fata sa fie violata cu buna stiinta, bine ca s-a terminat cu bine.

| Sophieka a răspuns (pentru MarianWLF):

Mai mut decat frumos din partea ta, insa pe aceia nu ii poti numii prieteni (parerea mea).

| MarianWLF a răspuns (pentru Sophieka):

Nu sunt prieteni, doar amici de distractie, si asta a fost cu ceva timp in urma, nu mai particip la chefuri si golaneli, erau persoane pe care le stiam din cartier sau de la diferite evenimente, dar nu prieteni cu care ieseam din grupul meu restrans.

| RAY a răspuns:

O pisica neagra care mi-a tăiat calea nosptea la ora 1

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nimic ciudat, doar peisaje de rahat. Ratati beti, jegoase dansand, fite nefondate.
Nu mi-e dor deloc de adunaturile alea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost odata la un eveniment si am vazut o fata intr-o rochie neagra care s-a impiedicat si a cazut pe jos laughing

| Anonymous4433 explică (pentru anonim_4396):

Si ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonymous4433):

Si am raspuns la intrebare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am găsit o guma, in piure.
Unul a început să danseze și să se de-a la gagica altuia și tipul și-a chemat tovarasii, pe puțin 5 mașini au venit, băieții cu bâte de baseball tot ce trebuie. Tot tacamul.

Sau certat ei ce sau certat până tipul care și-a chemat armata după el, a impins-o pe una din cealaltă tabără de a căzut pe jos. Și în acel moment tipul care se dăduse la tipa, i-a dat una la ăla de nu se s-a mai adunat de pe jos. Așa din fundul curții, tipul avea și vreo 2m si 130kg. Cad 2, cad 3 si Pana la urmă și-au luat-o toți la panica cat că aveau bate și mari bastani nu știam pe unde sa mai iese din încăpere laughing