| Lucyus_8602 a întrebat:

Care a fost cea mai grea lovitura primita de la viata?

Răspuns Câştigător
| stresu a răspuns:

Intr-a saptea mi-am vazut cea mai buna prietena murind sub ochii mei in cel mai stupid accident cu putinta. Intr-a noua mama a plecat in Italia. Am vazut-o adunat 3 luni de atunci (sunt anul 1 de facultate si daca nu ramane acolo, cam greu sa o termin); intr-a 10-a a murit tata, moment peste care inca nu am trecut.
Ii invidiez pe cei pentru care cea mai mare tragedie e ca ii inseala partenerul, sincer!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pierderea mamei acum aproape 6 luni de zile.
Asta este cea mai tare palmă primită de la viaţă.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Cand era sa imi pierd parintii intr-un singur an, din aceeasi cauza. A fost o lovitura grea si inca mai este de fiecare data cand imi amintesc de acel momenthee hee

April
| April a răspuns:

Stii cum spune cunoscuta zicala:"Nu da, Doamne, omului cat poate duce!"Asa incat eu cred ca atata vreme cat le-am primit si am putut suporta loviturile vietii fara a-mi pune capat zilelor, imi spun cu toata recunostinta pentru destin, ca cea mai grea nu mi-a sosit inca.Si poate nici nu va sosi.Nu vreau sa provoc destinul insa cred ca fiecare om a primit lovituri de la viata, dar atata vreme cat a trecut prin ele si a supravietuit, se poate socoti mai puternic.Caci ceea ce nu ne ucide, ne intareste!

| BRG a răspuns:

Faptul că a-m făcut diabet de la vîrsta de 22 ani.

| Luori a răspuns:

Sa vad realitatea asa cum este ea.

| tyana a răspuns:

O boala incurabila a unei persoane foarte dragi!sad

| Anca a răspuns:

N-as putea sa zic una cea mai mare. Au fost mai multe.
In ultimul an le-am primit pe cele "sub centura"

| moniquec a răspuns:

Sunt multelaughing
1.cand am aflat ca prietena mea cea mai buna facea sex cu iubitul meu.
2.cand au murit bunicii mei(ei m'au crescut)
3.cand m-am ars la mana si a trebuit sa stau in spital
4.cand m-am indragostit pentru prima data dar sentimentele nu au fost reciproce
5.cand am aflat ca fratele meu are o boala(noroc ca poate fi tratata)
6.cand a avut tata accident cu tirul
7.intr'o excursie mi-am rupt piciorul(am avut tripla ruptura)
8.cand am aflat ca persoana pe care o iubesc ma insela
9.cand am aflat ca cealalta bunica a mea mai are putin de trait
si sunt mai multelaughing dk as sta sa le scriu pe toate as sta pana maine searalaughing)rolling on the floor)

| crrinnaaa a răspuns:

Plecarea mamei in italia. nici acum nu m-am impacat cu gandul a trecut 1 an straight face