| RAY a întrebat:

Care a fost cel mai cool revelion trait vreodata de voi?

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

1997. Cu vreo 200 de persoane. Muzica, mincare, jocuri. Am cistigat 3 din ele (doua din noroc pur, unul datorita a ce stiam pe atunci), si au fost vreo 10-12, si premiul era la fiecare destul de substantial. Plus ca eram in acea perioada inconjurat de o gramada de prieteni.

4 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Voi va faceti reclama unul la altul sau sunteti gay?

| Lioana a răspuns:

Unul din copilarie. Nu mai stiu exact anul. L-am tinut la bunici si au venit toti verisorii acolo. Mi se parea extraordinar sa se intalnim cu totii. Acum ne vedem foarte rar si intalnirile sunt scurte.

| Clorox a răspuns:

A fost chiar asta, au venit copiii cu plugusorul la mine la usa si era seara, intuneric fiind in blocul meu. Noptile nedormite iti distrug fata putin, aveam tigara in gura si cutitul in mana, pe hol erau lumanari si era o atmosfera horror, le-am dat drumul si i-am alergat cu cutitul straight face
Glumesc, as fi vrut eu, revelionul asta a fost cel mai tare, la 12 dormeam.

| VictorFenrir a răspuns:

Inca nu l.am trait