| Fabio_Fabio_1992 a întrebat:

Care a mai patit asa ceva, cand adormi si auzi niste voci, si te trezesti imediat speriat! Eu cand dormeam putin, auzeam o voce si imi zicea ceva ce nu am inteles, parca era cineva langa mine, a fost prea ciudat! laughing Credeti ca sunt spirite care dau tarcoale pe pamantul asta si stau si te ating si iti vorbesc? Eu cred ca e ceva. Nu sunt nebun, nu sunt depresiv. Scuzati-ma ca am spus-o adevarul! Care a mai patit-o asa? Nu am nevoie de raspunsurile voastre cu " Mergi la psiholog".

3 răspunsuri:
| presus a răspuns:

Tu vrei un raspuns sf? Nu exista bau-bau!

| AdelaElena88 a răspuns:

Cred cu desavarsire ca asa cum exista un Dumnezeu, a carui prezenta am simtit-o, exista si spirite rele, blesteme si asa mai departe de care trebuie sa te feresti. Asteapta sa vezi daca ti se repeta, poti cere sfatul unui preot ( sper sa nu ti se para ciudata asta ) sau poti sa te interesezi eventual de istoria locului in care a fost cosntruita casa si asa mai departe ( repet daca se mai repeta si eventual apar si chestii mai ciudate. Cred ca unii oameni sunt mai predispusi acestor intamplari stranii, nu stiu inca motivul. Daca s-a intamplat doar o data posibil sa fi visat sau sa fi trait un episod de sleep paralysis.

| Anirbas a răspuns:

Cand adormi esti mult mai receptiv la mesajele astea, pentru ca esti intr-o stare in care ai mintea limpede. Nu a fost un ''spirit rau''. Sunt si entitati bune printre noi, care iti explica lucruri care nu le intelegi.