| Madayna a întrebat:

Care credeti ca este limita de varsta acceptata intr-un cuplu? Cu cati ani sa fie mai mare baiatul decat fata? Parerile voastre

2 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Nu mai mult de 18, 20 de ani pentru a nu părea că el e tatăl ei. E valabil şi învers.

| TheEyes a răspuns:

Buna.Intrun cuplu daca sunt ambi egali la varsta, baiatul mai mare cu un an doi sau mai mic.Asta nu conteaza.Conteaza sa va intelegeti bine.Nu conteaza inaltimea, varsta, greutatea etc.Conteaza sa va intelegeti binewinking.
Bafta.