| Happy a întrebat:

Care credeti ca sunt asemanarile si deosebirile dintre oameni si animale in cea ce priveste agresivitea?
Dar asemanarile?

Răspuns Câştigător
| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

In primul rand conservarea teritoriului, in al 2 rand mancarea joaca un rol important cred ca sau auzit destule cazuri in care oameni au murit de la o banala felie de pepene, si in al 3 rand de la femele adica de la femei care sunt rodul marului lui adam si deci viclenia lor nasta multe ajunganduse la violenta intre masculi pentru o simpla black hole a timpului. a se subintalege

4 răspunsuri:
| crynna_5193 a răspuns:

Oameni se pot controla daca beneficiaza de bunul simt animalele nau constinta nu gandesc ca oameni, uni oameni sunt animale

| pantera2011 a răspuns:

De multe ori animalele se comporta mai bine decat oamenii de exemplu daca la un caine ii spun mars intelege si pleaca daca as zice la un bulangiu mars nu ar intelege ar incepe si s-ar rosti inapoi atunci eu i-as da un dos de palma si gata...in schimb cu asemanarile uitate la un soarec dezpielitat si la basescu asa de bine seamana dar oricum soricelu ii mai dragut si mai sufletist decat basescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut laughing

| Crisuuu99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut! Nu te duce mintea!