| anonim_4396 a întrebat:

Care e cartea voastra preferata? Preferati sa cititi sau sa va uitati la filme?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Legat de a doua intrebare, nu poti sa le compari, nu este ca si cand se bat cap in cap, placerea sa vezi un film este ceva... unic, iar placerea sa citesti o carte, este ceva si mai unic happy

Iar legat de prima intrebare, din nou... nu pot sa spun o carte preferata, pentru ca fiecare prezinta altceva (ma rog, aproape fiecare). Dar hai sa zicem, Eckhart Tolle - Puterea prezentului. A fost un inceput pentru mai multe carti big grin

Seara placuta sa ai! ^_^

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Arhipelagul Gulag.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe aripile vantului.
Sa citesc.