| Alexandrion_6425 a întrebat:

Care e cel mai frumos cadou primit de ziua ta? De la cine ai primit?

5 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Toate cadourile sunt frumoase happy...

| Luori a răspuns:

Cadoul pe care am vrut sa il primesc, nu l-am primit. Nu era nimic material.

| Roxy a răspuns:

Ciao
Pai acu 6 ani asteptam invitati de ziua meahappy. taicameo o plecat dupa ceva sucuri si prostii de covrigi si din astea. o venit in casa si mi-a dat o punga mare de cadou. nu era foate lata dar era inalta si eu cum nu prea is curioasa i multumesc si pun punga jos in bucatarie si o las acolo.La un moment dat am vazut ca o cazut punga
i ma duc sa o ridic si trag cu ohiu si era ceva negru si oval in ea.si bag mana si simt ceva udlaughing(ghici ce)
Era un catel mic de tot negru si fff dulce:X

| taratorul1 a răspuns:

Un pupic (pe obraz) de la prietena mea

| yoannah a răspuns:

Sunt multe cadouri care mi-au plăcut...
Dar de la nașa mea am primit anul asta cursuri de teatru cu Daniela Nane. Pentru mine a însemnat mai mult decât orice obiect.