| crysha a întrebat:

Care e faza cu fundita?

8 răspunsuri:
| PauLa.M a răspuns:

Si cu cat ai mai multe fundite cu atat ajungi mai sus in rank

| putzulica a răspuns:

Uite... eu raspund ia-r u apesi un simplu click pe fundita din dreptul meu si o sa cresti in rank ff multwinking

| bulebule a răspuns:

Din cate am inteles eu pe aici, cei care au mai multe fundite sunt mai cul, mai misto decat aia care au mai putine.
Eu, de exemplu, am o fundita. Yeeeee, luzărilor, sunt mai cul decat voi, astia care n-aveti niciuna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai apreciat raspuns primit la o intrebare pusa de un utilizator primeste fundita din partea acestuia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu ai pus o intrebare, si eu am explicat corect, ai inteles treaba, si ti-a placut raspunsul meu, si daca il apreciez imi dai fundita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o faza jenanta. Mai bine sa nu stii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vad ca stupidul stii de unde se da. Mi l-ai dat degeaba. Vei regreta ca stii care-i treaba cu funditele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai aflat... dc nu dai fundita?:S
app mersi pentru com... tu aia cu pile! x-(