| TheWalker11 a întrebat:

Care e locul pe care ai vrea sa-l vizitezi cel mai mult? Dar cea mai mare frica a ta?

7 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns:

Japonia. Frica mea e sa nu-mi moara pisica, e batrana si tin f mult la ea.

| teo530 a răspuns:

Am multe locuri în care vreau să ajung Cât despre frică nu am niciuna sunt mare fan al filmelor horror Deci nu am nicio frică.

| Drimmero a răspuns (pentru teo530):

Viata bate filmul, un eveniment cu adevarat horror este sa-ti moara cineva drag sau sa patesti ceva,, nu niste efecte facute pe calculator.

| teo530 a răspuns (pentru Drimmero):

M-am referit că nu am nicio formă de fobiei, am menționat filmele horror pentru că nu mă sperii de nimic. La moartea cuiva drag nu m-am gândit dar acum da mi-e teamă să nu moară cineva drag.

| Drimmero a răspuns (pentru teo530):

Trebuie sa existe si lucruri care sa te sperie.

Moartea cuiva drag e cel mai horror si sinistru lucru care poate sa existe,, cand vine vorba de asta.

| gabriielaaa a răspuns:

Îmi doresc sa explorez locuri unde nu mulți au ajuns cât despre frica nu vreau ca cei apropiați sa sufere.

| Marry20 a răspuns:

Un loc pe care doresc să îl vizitez încă de la 7 ani e Japonia.Cât despre frică, nu am o fobie anume.