| anonim_4396 a întrebat:

Care e parfumul vostru preferat? Aveti unul singur sau il schimbati des?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Rezista cativa ani si am 2

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Versace Eros

| Dismally a răspuns:

Unul de la Bulgari care nu se mai gaseste acum, bine ca mai am jumatate de sticluta happy

| gemeni6226 a răspuns:

De citiva ani folosesc BU Gold si nu nu-l schimb deocamdata inainte foloseam summer white de la Avon vreo 10 ani de zile asta il folosesc cam de vreo 5 ani.

| siriusblack98 a răspuns:

Am mai multe parfumuri dar imi vine sa vomit daca folosesc unul singur mai mult de 2 saptamani. Din cauza asta nu pot avea un parfum ''preferat'' ma plictisesc repede de acelasi miros zilnic.

| Nirvanaaa a răspuns:

Yves Saint Laurent - Black Opium

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De la invictus

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

­parfumu de trandafiri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poison girl si Alien.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din cele pe care le-am încercat...cred că cel mai mult îmi place Pur Blanca (cel simplu, clasic, cu capac alb...de la Avon), dar miros interesant și La Rive, Cash, Demonic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tom ford tobacco vanille

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hey, it's been too long
Too long to go, my nimic
Where did we go wrong?
https://pastebin.com/0hTqQxUG

Am vreo 7 preferate pe care le tot schimb.
In top intră Dior - Sauvage, JPG - Ultra Male, Creed - Aventus, Nautica - Voyage, cele mai onorabile mențiuni.