| Chamelon a întrebat:

Care e subiectul vostru favorit de conversatie?
Da...Da, chiar ma plictisesc!

13 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Sportul. As vorbi despre sport zile intregi daca as avea cu cine.

| Drimmero a răspuns (pentru AFR81):

Omul meu de mult pierdut!

| RAY a răspuns:

La barfa cu baieti ca in ziua de azi asta fac baieti ne plangem ca muireile mai rau ca ele, deci subiectul popular e scimbatul pamersului sau spalatul vaselor

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mancarea, da da da

| Chamelon explică (pentru DoarBogdan):

Asta-i omul meu! laughing Ce mai zici, Bogdane?

| DoarBogdan a răspuns (pentru Chamelon):

Ma bucur de week-end. Eh pe aici cu prietenii laughing
Tu?

| R0R0 a răspuns:

Hm...
Nu am un subiect favorit.
Pot vorbi despre aproape orice.

| Idkidk a răspuns:

Distracţia, orice, orice! ORICE! Când mă plictisesc vorbest de orice!

| Chamelon explică (pentru Idkidk):

Vezi ca te risti zicand: "orice"! laughing

| Idkidk a răspuns (pentru Chamelon):

Ok, îmi place să dicut de căţelul meu, nu glumesc.

| Rakanishuu a răspuns:

Nu am unul favorit, dar de obicei imi place sa discut subiecte flexibile, schimb de amintiri interesante sau sa-mi imaginez impreuna cu acea persoana cum ar fi daca am ramane singuri pe pamant. laughing Chestii din astea.

| Staind a răspuns:

Sensu' veţii. Carti, muzica, filme chestii paranormale. Idei stranii. Crima perfecta. Cum sa tai un om in 300 de parti egale.
Si tot asa.

| Chamelon explică:

Bine.Am plecat in cautare de cadou.E majoratul unui tip si ma plimb cu Zeb prin magazine. App a zis:Buna, Obri!