| NellieLovett a întrebat:

Care este/ a fost materia voastra preferata?
Mie imi plac matematica, informatica, fizica.

21 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Latina, rusa, romana si istoria.

| AFR81 a răspuns:

Detestam matematica, informatica, fizica si chimia. Mi-a placut foarte mult istoria. Am si ales o facultate in domeniu.

| RAY a răspuns:

Istoria, biologia mi-au placut, dar cel mai mult mi-a placut astronomia cand eram mic, la liceu mi-a placut logica, din pacate fericirea a tinut doar un an pacat imi placea foarte mult

| Drimmero a răspuns:

Mi-au placut mereu romana, istoria, geografia si in acelasi timp nu mi-au placut matematica/fizica!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Matematica, logica, desenul si geografia happy

| LoveSleep a răspuns:

Și mie mi-a plăcut matematica, informatica și fizica în liceu și generală.

Acum sunt la facultate și urăsc tot ce are numere.

Cred că psihologia e cea mai faină materie.
Cred că joburile legate de domeniul ăsta sunt cele mai interesante.
Și eu sunt la informatică.
Dar nu pentru mult timp, am o funie pe undeva.

| Doub a răspuns:

Istoria, româna, psihologia

| zurick a răspuns:

Astronomia.

| R0R0 a răspuns:

TIC
Romana

| Florentina9210 a răspuns:

Biologia
Limba Engleza
Limba Latina
Istoria
Muzica
Limba Romana

| gemeni6226 a răspuns:

Limba romana.

| deeeaqq a răspuns:

Matematica şi franceza.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Desenul imi place si religia si cultura civica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo tie!
Cele mai bune materii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lui Ray i-a plăcut logica, se pare că ea nu a avut aceleași sentimente pentru el. Acum el suferă din cauza ei, din cauza lipsei ei.Ce trist...sad

Mie mi-au plăcut toate materiile în afară de matematică, informatică, fizică, chimie, educație antreprenorială și economie.

| NellieLovett explică (pentru anonim_4396):

Imi poti spune ce inseamna educație antreprenorială?
Sunt doar a VI-a.

| Drimmero a răspuns (pentru NellieLovett):

O materie plictisitoare, dar fara materia asta nu prea intelegi economia. Economia este o materie ok!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În special despre afaceri/muncă și nu numai, știu că am făcut în clasa a X un proiect de j.dă zeci de pagini despre Planul de afaceri... -.-. Găsești multe informații despre asta pe internet.

| IAmTheLegendary a răspuns:

Eu ador franceza, engleza si biologia! Si putin a fizica, dar mai mult franceza si biologia la puete happy.

| Адина a răspuns:

Matematica, fizica, franceza şi engleza.
Detest chimia, biologia şi istoria.

| ClanuTractoR a răspuns:

Mie îmi plac romana, franceza, engleza.