| anonim_4396 a întrebat:

Care considerati ca ar fi cea mai potrivita arma de folosit asupra umanitatii?

14 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Tehnologia este deja o armă, distruge umanitatea din oameni și chiar fizic, milioane de oameni se lasă influențați de atâtea prostii provenite din tehnologie și culmea este că ii condamnă pe cei religioși rolling on the floor.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Avem tehnologie periculoasa facuta de minte scurta care copiaza si nu intelege nimic.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu minte scurta neapărat, că doar ce sunt superiori dacă pot manipula în așa hal "oițele" laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru Celcestietot):

Cobaiiiiiiiii laughing laughing

| LPCTSTR a răspuns:

Bomba nucleara: destructie + cadou: iradierea zonei.

| Emma30555 a răspuns:

Manipularea

| JicaContra a răspuns:

Mind control...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bomba atomică. Nici una ca ea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai vreau raspunsuri inteligente, o sa continui sa cersesc dupa intelectuali pe site asta.

| Florin9Florin9 a răspuns:

O mașină a timpului, să ne întoarcem în trecut când lumea era mai simplă și mai fericită big grin

| Speranta12 a răspuns:

Ignoranta. Ignoranta a dus comunitati sa fie infometate, furate, lasate sa moara, sa ajunga sarite in aer. La propriu. Ignoranta.

| anonim_4396 explică (pentru Speranta12):

Imi place cum gandesti, continuati cu imaginatia.

| Speranta12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Consecintele ignorantei sunt realitate nu imaginatie.

| anonim_4396 explică (pentru Speranta12):

laughing Iar m-am incurcat la cuvinte, adica sa continuati sa va folositi imaginatia pentru raspunsuri inteligente.