| BUBULINA a întrebat:

Care este ceea mai frumoasa femeie din Romania? Atentie nu sexy... ci frumosa cu trasaturi frumoase

Răspuns Câştigător
| ellene a răspuns:

Sunt multe frumoase... Diana Dumitrescu, Lili Sandu, Alexandra Dinu (ex Mutu), Amalia Enache imi place mult, chiar ca e cea mai frumoasa (prezinta stirile Protv)

13 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Eu, si sunt si modesta laughing rolling on the floor

| inna a răspuns:

Monica Barladeanu este o romanca foarte frumoasa si Lili Sandu de asemenea.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu putem stii sigur care e cea mai, pentru ca poate fi o fata de la tara, de carenu stim inca pentru ca nu a fost descoperita, sau aia din cele trei surori gemene din Iasi, de l-a prostit pe un medic sa divorteze, sau asa ceva... Mie imi place - ca gen - Roberta Anastase, Marie-Rose Mociornita, Oana Stancu de la Realitatea tv, si blonduta aia inocenta de la Pro tv, carea fost la matinal, Cristina Dochianu...

| Klara a răspuns:

Ilinca Vandici, e foarte frumoasa big grin

Răspuns utilizator avertizat
| dyav0litza a răspuns:

Eu de exemplu big grin whistling

| Amelia87 a răspuns:

Andreea Esca happy

| zuly a răspuns:

Mie imi place Ileana Lazariuc.

| cribus a răspuns:

Mie imi place gina pistol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Mie imi place de Diana Dumitrescu (Blonda din telenovela-Regina) Atat ca si frumusete fizica cat si inteligenta si maturitatea de care da dovada la TV.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NNNNNikiTAAAA. cea ma tare, cea mai frumoasa. aia din film.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Monica Dascalu cea mai frumoasa cred eu, are trasaturi finute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice fata e frumoasa in felul ei, dar de obicei cele mai frumoase fete sunt cele delicate si naturale, nu perfecte... normale