| Crisu_8081 a întrebat:

Care este cel mai bizar vis pe care l-ati avut vreodata?
Eu am visat ca eram baba si m-am trezit transpirata.De bine nu poate fi...

Răspuns Câştigător
luciana
| luciana a răspuns:

Draga mea, acestea sunt vise. si numai vise vor si ramane ...Nu trebuie sa ti cont de ele mereu; inainte de culcare, te rog incearca sa asculti putina muzica buna, sa vezi ceva placut la telvizor, sa bei un ceai cald de plante si sa incerci sa te gandesti la ceva placut mintii si sufletului... Iti doresc sa nu mai ai parte de vise urate si sa adormi cu sentimentul de fericire de ai putea... Cu drag, Lucien.

30 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crisu, ai visat ca erai baba dintr-un motiv simplu. Tii mult la infatisarea ta, la felul cum te imbraci, la parerea altora si restul derivatelor. Ideea visului era... orice ai face, oricum ai lua-o, tot baba ajungi, babe mosi... Nu asta este ideea Lui Dumnezeu despre viata si nu asta ar trebui sa fie si ideea noastra happy