| DaveMustaine a întrebat:

Care este cel mai frumos lucru pe care i l-ati spus un persoane dragi?

Răspuns Câştigător
| Ghinea_Alin_1998 a răspuns:

"Te iubesc!"

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Întreaga copilărie oferită necondiționat de părinți!
Pa, pa.

| thegatekeeper a răspuns:

Nu am spus niciodata cuiva "Te iubesc" sau altceva de felul acesta, dar nu pentru ca mi s-ar parea ca m-as umili sau ca as fi penibila sau patetica, ci pentru ca nu am simtit nevoia sa spun. Nu imi exteriorizez, de fel, emotiile, insa nici nu prea as avea cum sa fac asta, din moment ce nu prea manifest (nici macar in interior) emotii puternice, daramite sentimente. Insa daca firea mea ar fi alta, atunci nu m-as abtine de la a spune ceea ce simt.

| Purgatoriu a răspuns:

Imi aduc aminte doar de asta acum:
"Pana ai sa faci 20 de ani promit ca am sa te *** de o mie de ori."
Nu, nu ma pricep.

| Wøodenpints a răspuns:

"îmi bei pișatul?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici daca stau sa ma gandesc nu imi aduc aminte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o glumă, nu?
Cel mai frumos lucru pe care l-am spus cred că a fost "mulțumesc".Dar "te iubesc" spun în fiecare zi (my dog).

Răspuns utilizator avertizat
| FearOfTheDark a răspuns:

Habar n-am.Rar spun lucruri frumoase.

| DaveMustaine explică (pentru FearOfTheDark):

Ti se pare ca devii prea patetic daca faci lucrul asta?

| FearOfTheDark a răspuns (pentru DaveMustaine):

Sunt fata.Si nu cred ca devin patetica daca spun lucruri frumoase.
Doar parintilor le pot spune cate ceva frumos, dar sunt plecati din tara.

| DaveMustaine explică (pentru FearOfTheDark):

Mda...Fear of de dark
E un paradox: sunt o multime de fete pe aici care dau impresia ca sunt baieti uitandu-ma la profil

| FeliciaCorinaA a răspuns:

" Cred ca daca ne vom mai intalni mult iti voi arata poze cu mine cand aveam intre 1 si 3 ani.
I-am spus o data "Te iubesc" fostului meu prieten dar a fost pentru ca a plecat pe o ploaie dementiala sa scoata masina din parcare si sa o aduca in locul unde eram eu asa ca nu cred ca se pune.

| nowar a răspuns:

Eu spun lucruri frumoase tuturor thinking

| ellaells a răspuns:

Te iubesc!

| Gãßýtzú a răspuns:

"Mi-e dor de tine"