| chiftelutacrocanta a întrebat:

Care este cel mai frumos lucru pe care l-ati realizat vreodata in viata?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Sper ca tu si cei din lista mea de prieteni sa fiti cat de cat sinceri, cel putin pentru mada, bunny sunt convins de ele doua sunt sincere

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cand am iubit pentru prima data, cred ca a fost cel mai frumos lucru, tu?

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Ti-am spus selecteaza oamenii din jurul tau, fetele sunt cum sunt nu ai ce cere, cel putin eu m-am obisnuit sa ma minta, personal cred ca 95% dintr-o conversatie cu o fata e minciuna de fapt, poate sunt paranoic dar asa simt, ele mint foarte mult, asta e man

| RAY a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Sper ca tu si cei din lista mea de prieteni sa fiti cat de cat sinceri, cel putin pentru mada, bunny sunt convins de ele doua sunt sincere

| syd2 a răspuns:

Is un om pacatos n-am facut lucruri frumoase.

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Cînd am privit cum familia mea este fericită împreună, acesta a fost cel mai frumos moment pe care l-am avut și cea mai frumoasă poză din mintea mea.