| Căpșunica2 a întrebat:

Care este cel mai mare regret al tau? Te-a invatat ceva acel regret?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Care este cel mai mare regret al tau?
ca am crezut in sexul opus absolut
Te-a invatat ceva acel regret?
ca iubirea exista doar in basme si sa numai am incredere in femei

| Căpșunica2 explică (pentru RAY):

Trebuie sa crezi pentru exista.

| RAY a răspuns (pentru Căpșunica2):

Logic ca exista, ca doar eu stiu cat am suferit din cauza EI, nu e iubirea aia care mi o imaginam eu

| Freya1 a răspuns:

Ca nu am facut mai multe pentru mine si ca am pus pe altcineva pe primul loc.
Da am invatat ca sa nu mai renunt la telurile si dorintele mele pentru nimeni

| OldSoul a răspuns:

Probabil ca m-am multumit cu putin, ca m-am amagit, ca am cerut prea putin de la mine, de la viata.
Daca m-a invatat, nu as putea spune, in ciuda aparentelor inca fac aceleasi greseli, desi sunt constient de existenta lor.
Poate timpul va rezolva si aceasta problema.

| GoldenZenith a răspuns:

Regrete am avut și o sa tot am. Ele sunt rezultatul unor alegeri greșite, alegeri pe care, la momentul respectiv, le consideram corecte. Înveți din ele doar daca te duce capul, daca nu, mergi mai departe oricum.

| Caro34 a răspuns:

Regrete nu am fiindca ele sunt o picatura de otrava in preaplinul sufletului...

| CleanHeart a răspuns:

Regret faptul ca am bagat vorbele rautacioase in seama, acum nu mai imi pasa de ce cred altii happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am.Ar fi anumite situatii in care nu stiu daca am facut alegerea corecta, dar nu le pot numi regrete.

| Victor453 a răspuns:

In viata mea am foarte multe regrete, dar ele sunt mai mult legate de ceva personal. Putine din ele mau invatat ceva, majoritatea regretol sunt fara sens.

| Crista456 a răspuns:

Buna!

Nu am regrete, am facut greseli e adevarat, dar eu sunt de parere ca orice lucru se intampla cu un scop, am invat din acele greseli si m-am perfectionat happy