| w0nderboy a întrebat:

Care este citatul care te-a marcat pe o perioada mai indelungata? Sau poate doar un simplu enunt.

5 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

In viata sa realizam tot ce sta in puterea noastra, iar restul sa ramana pentru soarta.

| Mădă0611 a răspuns:

O imagine mai exact: http://i151.photobucket.com/......litter.gif Daca auzeam doar "enuntul", probabil m-as fi gandit la altceva, dar asa m-am gandit la morti, suferinta, cruzime, si m-am "trezit".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata lumea minte din House

| thalyslly a răspuns:

Nu te certa cu prosti, te fac sa te cobori la nivelul lor si te bat prin experienta

| piticelm a răspuns:

''Urmeaza-ti visul oriunde te-ar duce'', m-a marcat definitiv.