| Ancu1592 a întrebat:

Care este faza cu fundita? Ce reprezinta si cum se da o funda? big grin

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Apesi pe fundita din dreapta si o acorzi cum vrei. Funda reprezinta multumirea ta pentru cel care ti-a oferit cel mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Tu dai fundiţa dacă crezi că răspunsul unui utilizator este cel mai bun dintre toate. În dreapta răspunsului este o medalie gri. Dă click pe ea şi se face portocalie.
Ai acordat o fundiţă. happy

| Adredemesconf a răspuns:

Buna!

Cel mai bine iti explic printr-un exemplu. Tu pui o intrebare, si mai multi utilizatori TPU o sa-ti raspunda. Tu trebuie sa alegi raspunsul care iti place cel mai mult sau care e mai folositor, i ai sa vezi ca in dreapta fiecarui raspuns este o fundita gri. Tu apesi pe funda gri din dreptul raspunsului cel mai bun si ea se va face aurie.

O zi frumoasa!