| ellenushka03 a întrebat:

Care este materia voastra preferata si pe care nu o suportati?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu suportam deloc fizica

| zurick a răspuns:

Materia preferata:matematica
materia pe care nu o suport:fizica si engleza (la egalitate le urasc)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Materia preferată: matematica
materia pe care nu o suport: engleza, religia (urăsc profa de religie, i-aş da o flegmă) şi cred că ar mai fi şi altele... de fapt nu.

| HellGirl666 a răspuns:

☮ Materia favorită este engleza. Ar mai fi și româna, biologia, istoria...
Iar materiile pe care le detest sunt matematica, fizica și chimia happy.

| Ƨirenia a răspuns:

Preferata- engleza
care nu-mi place: franceza

| AnneHaHa a răspuns:

Materia preferata : romana
materia pe care nu o suport: fizica

| ellenushka03 explică (pentru AnneHaHa):

Nici mie nu imi place fizica

| ellenushka03 explică (pentru AnneHaHa):

Desi sunt la filologie imi place biologia pe langa asta romana, franceza, engleza