| Fineness a întrebat:

Care este materia voastra preferata? Va rog sa argumentati! A mea e mate-

Răspuns Câştigător
| Lummy a răspuns:

Franceza...ca o inteles si imi place de profa cum preda.

3 răspunsuri:
| YumiSukinanda a răspuns:

Ador romana! atatea expresii frumoase verbe, adjective, substantive, nr.plural persoana 2.ee asa super o ador! mai ales dictarile...notele de 10 mari cat roata carului pe caietele mele ooo ador! matematica mai putin,,, nu prea o inteleg/.ei asta a fost! pa patadesperanta!

| xDヅ a răspuns:

Materia mea preferata e mate:X. Nu stiu cum dar o iubesc. Eu sunt mai curioasa de fel si de aceea imi place mereu sa aflu, sa cunosc, sa stiu, sa caut medote de rezolvare etc. Ca sa iti placa trebuie sa o intelegi de la inceput, pentru ca altfel e mai greu.

| DrunkenRat a răspuns:

Matematica. E la fel in toate limbile laughing