| fourteenapril94 a întrebat:

Care este punctul vostru forte?

Funda!

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Sunt mereu sincera, directa..ascult problemele altora si dau cele mai oneste si obicetive sfaturi. Daca ceva ma deranjeaza, spun tot timpul asta. Daca nu imi place ceva in comportamentul unei persoane sau in vestimentatia acesteia, bat un apropo care sa fie cat mai bine inteles. Unii apreciaza asta la mine si ma considera de incredere, altii ma considera o infumurata, dar putin imi pasa.

Multa bafta!

16 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Îmi bag mereu nasul în problemele altora, chiar dacă sfârșesc ajutându-i pe ceilalţi, e un punct forte. Aduc numai necazuri iar apoi trebuie să repar lucrurile, sunt o nemernică, şi nu ascult niciodată pe nimeni. Nu tind să cred că nu am şi defecte, dar, pentru mine, viaţa e aşa cum mi-o fac, simplă sau dezvoltată, e alegerea mea.

| anss23 a răspuns:

Sunt o prietenă bună, cred.Nu că aş avea foarte mulţi prieteni, dar pe cei pe care îi am încerc să îi ajut, să îi înveselesc când au probleme, etc.laughing

| eurynomus a răspuns:

Inteligenta daca e sa zic din punct de vedere moral iar din punct de vedre fizic, chiar nu pot sa zic aci big grin

| morningstar a răspuns:

Faptul ca reusesc sa citesc un om chiar daca nu am mult timp la dispozitie; imi dau seama daca minte sau nu si ce incearca sa afle atunci cand suntem intr-o conversatie.

| Woodenpints91 a răspuns:

Între buric şi picioare.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Râsul...Vorba cântecului, râd când imi vine să plâng.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Implicarea in problemele altora.

| Xtadelo a răspuns:

Secret.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Analizez foarte bine fiecare situatie in parte si, prin urmare, sfarsesc prin a nu-mi regreta niciodata deciziile.

| Zeflemitoarea a răspuns:

Distrug în cel mai eficient şi irevocabil mod diferite chestii. thinking

| Gogu06 a răspuns:

Sunt tare-n gura, am tupeu, la cata minte am, am realizat cam tot ce mi-am propus si dau bine cu dreapta.

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Simţul umorului...

N'ziua

| LetMeHelp a răspuns:

Rabdarea.

| fluture156 a răspuns:

Mai nou raspund la intrebari pe TPU. laughing

| Metamorphose a răspuns:

„Omor" psihic, ce-i drept, pițipoancele și varianta masculină, cocalarii.

| andrushk50 a răspuns:

Inteligenta si istetimea.