| anonim_4396 a întrebat:

Cat credeti ca va fi promovabilitatea anul acesta la bac?
Pentru cei care au dat bac anul acesta -
Cam la ce note va asteptati? Care credeti ca a fost punctul vostru forte si unde ati fi mai nesiguri?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey! Nu am dat bac-ul anul acesta dar sunt de parere ca va fi o promovabilitate ceva mai mare cam cu 10-12% fata de anul trecut, parerea mea, intrucat s-a dat ceva mai usor...Lumea tot e plina de prosti, de aceea am zis 10-12%,mai mult nu cred. Nu are cum sa fie mai mare cu 12% fata de anii trecuti (NO OFFENCE) (Deci, tinand cont ca anul trecut a fost o promovabilitate in jur de 56% anul acesta presupun ca o sa fie undeva pe la 66%)

| AnonimaOk a răspuns (pentru RainmakerX):

Cam ai si tu dreptatea ta...Cei care invata trec cu orice subiect, cei care nu - nu conteaza ce li se da. Astept rezultatele :O

| RainmakerX a răspuns (pentru AnonimaOk):

Ok. Bafta!

| AnonimaOk a răspuns (pentru RainmakerX):

Multumesc frumos

5 răspunsuri:
| Miitzuu a răspuns:

Eu zic ca tot nu se trece de pragul de 50%...(no offense)

| AnonimaOk a răspuns (pentru Miitzuu):

Subiectele au fost foarte usoare, exagerat de simple chiar. Parerea mea e ca va fi cel putin 60-65%.