| Alvez a întrebat:

Care ma poate ajuta si pe mine eu merg la sala dar am colegi care ma pun la skanderbeg si nu stiu de ce ca ei nu merg dar probabil ca sunt la categorie mai mare ce as putea sa fac sa am forta mai mare

Răspuns Câştigător
| ------------------ a răspuns:

Eu aveam o fata in clasa cand eram la scoala generala care batea toti baietii la skanderbeg.Nu inseamna ca avand masa musculara ai si forta ci mai degraba trebuie sa ai fibre musculare.

| Cosmin86 a răspuns (pentru ------------------):

Si masa musculara din ce e mah facuta, nu din fibre? Citeste o carte de anatomie

1 răspuns: