| RAY a întrebat:

Care mai sunteti la slabit? Inchiderea salilor pe 8 martie m-a demotivat mult,o luna nu am putut iesi sa merg pe jos,iar acum bonus au venit ploile, ma gandesc daca voi putea mentine un imc normal toata viata, va trebui sa consum 1200 de calorii daca ajung la un imc normal, e putin.

1 răspuns:
| Mosotti a răspuns:

Eu sunt la mentinere, acum am 68, 7Kg la 1, 7 m, ma mentin cu 2300-2350 kcal/zi fiind sedentar.
Cu sala ardeam 3000.

Daca ajungi la greutatea normala, mi se pare putin 1200 pentru mentinere sedentar totusi.