| adelairimia2495 a întrebat:

Care pot fi motivele pentru care un bărbat refuza sa întrețină relații intime cu iubita lui?

7 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Melanina in creier? happy Pigmentul care coloreaza pielea, in CREIER?

Sula nu-i tot aia cu prefectura si nici melanina cu melatonina.

Ti-am mai zis, lasa-te de sfaturile medicale bazate pe "intelecpiunea populara"

| suntserios a răspuns (pentru VoidEternal):

Melatonina, Melanina. tot pe acolo e pentru el.

| CostinAlamariu a răspuns:

Nu vrea sa intretina relatii intime inainte de casatorie

| RoCkKiD a răspuns:

In sfarsit am gasit unu demn de Violeta. Felicitari patroane, ai reusit sa scoti pe gura cat nu scot altii prin alte orificii pe parcursul unui an intreg.

| wildthing a răspuns:

Nu mai e atras de ea.

| AdioTPU a răspuns:

Pierderea atracției fata de ea, stres, disfuncție erectila, stare de dispoziție proastă.

| 199onur7 a răspuns:

La înșelat.