| anonim_4396 a întrebat:

Care stat din America (din Sua sau in rest)vi se pare cel mai frumos? In care ati vrea sa locuiti?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai multe.California, Florida, Massaschusetts.
In Maryland.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alaska.
Texas sau Florida, pentru ca sunt calde si republicane.

| relian a răspuns (pentru anonim_4396):

Texas zici? Uite ca venit vaju si aici, minus 5 grade a fost azi, luni or sa fie minus 7 laughing bine se intampla mai rar dar anul asta se pare a venit si pe aici putin frig.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

On these lonely nights I reach out for you
This empty room feels cold and bare
Then I'll try the phone and swallow my pride
https://pastebin.com/UytHvQxA

| UnDiavol a răspuns:

Alaska

| relian a răspuns (pentru UnDiavol):

Alaska?laughing E bun friga la greu, o noapte si-o zi vorba aluia cu manele laughing

| UnDiavol a răspuns (pentru relian):

Prefer frigul nu suport caldura multă
Da ascultat și manele dar nu astea care sunt acum alea mai vechi depe vremea mea astea care sunt acum sunt o Adevărată mizerie ascult ce-mi place nu ascult mereu manele ascult mai mult muzica turca piesa asta este forța mea la suflet și inima https://youtu.be/V7l0TW4ZExE

| relian a răspuns (pentru UnDiavol):

E ok sa fie si frig, dar acolo e mai tot timpul frig, nu stiu de ti-ar placea.Dar asa pentru o vreme cred ca ar merge, dupa ar merge in Hawaii laughing
Deci ce facem, mergem in Alaska? Eu mas baga daca as avea cu cine, asa de unu singur nu am chef laughing

| UnDiavol a răspuns (pentru relian):

Eu prefere zone muntoase și unde este ger mult acolo este locul meu îmi place foarte mult sa stau in frig mai ales in ger și viscol acolo ma simt nu știu cum să-ți spun ma simt liber și am mai multă forța in mine îmi place sa alerg mult in zone unde este foarte frig mai ales ger și viscolul ăla ma simt liber e ceva ce ma atrage enorm și îmi place in același timp recunosc e ceva ce nu pot defini