| Yousosweet a întrebat:

Care sunt semnele ca un baiat ma place? pls spuneti ce stiti. fundahappy

Răspuns Câştigător
| jolidon a răspuns:

Aa si... daca atunci cand este cu prietenii lui daca treci pe langa el si ei incep sa rada de el sau sa iti zica ceva e clarhee heeprietenii lui ar stii ceva sigur deci uita-te la reactiile lor si ale lui cand vine vorba de tine

2 răspunsuri:
| yaVanilla a răspuns:

Daca un baiat te place se va purta mai frumos cu tine si ar vrea sa stea cat mai mult in preajma ta.

| jolidon a răspuns:

Daca e timid privirile il tradeaza intotdeauna asa cum si pe o fata o tradeaza privirile sau faptul ca e timid si retras cand e vorba de tine. daca insa nu este timid nu ar fi nevoie sa mai astepti semne fiindca ti-ar spune direct