| IoanaIonuca a întrebat:

Care târg de Crăciun din România vi se pare cel mai frumos? As vrea sa ajung macar la unul, dar nu știu pe care să-l aleg.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Viena,Paris

| IoanaIonuca explică (pentru RAY):

Am specificat din Românialaughing

| RAY a răspuns (pentru IoanaIonuca):

Budapesta

| AC4S4 a răspuns:

Top 5 de anul asta este: Cluj-Napoca, Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Oradea (Socant - 4/5 sunt din Transilvania happy ). Recomandarile mai pun si Brasov, Piatra-Neamt.

Nu stiu cum se fac topurile targurilor de Craciun, insa, cam acestea ar fi orasele. Alege-l pe care ti-e mai aproape din lista de mai sus.

| PopPopescu18 a răspuns:

Toate sunt frumoase si unice in felul lor. Acum depinde si cu cine te duci.
Din perspectiva mea le vad ca cele mai frumoase targuri fiind cele din Sibiu, Cluj Napoca și Bucuresti.