| AndreeaWTS a întrebat:

Care vi se par primii 3 cei mai inteligenti useri de pe TPU?

11 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca ma pui sa mentionez 3 useri random, s-ar putea sa stiu doar doi.
Nici vorba sa pot face vreun top al inteligentei de pe tot site-ul, din moment ce frecventez doar vreo 4 categorii.

| mentholinks a răspuns:

Daca erea inteligenti nu erea pe TPU.

| gemeni6226 a răspuns:

Domnul Ioandelasal Flores de mayo al treilea sunt si trei pe locul trei de aceea nu dau nici un nume dar din fostii care din pacate nu mai sunt pe site Bacemi si Brigaela.

| raMLesS a răspuns:

Eu as vrea sa ma nominalizez singur ca fiind cel mai inteligent user de pe TPU.

| Theo94 a răspuns:

Mai bine pune-ai useri sa faca un top 10 sau sa scrie 10 cei mai inteligenti useri dupa parerea lor, diferenta dintre top si al doilea lucru este ca nu trebuie sa-i puna in ordine crescatoare sau descrescatoare ( ca la un top).

Te referi de cand a aparut site-ul sau ceva mai recent?
Multi useri nu mai frecventeaza site-ul de ceva timp, altii sunt noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SharpEagle (păcat că nu mai e), LoveSleep și Bulă.

Răspuns utilizator avertizat
| SimplyBlue a răspuns:

Nu știu dacă sunt cei mai inteligenți de aici, dar pe mine m-au învățat multe răspunsurile date de Sharpeagle, inferno si Darkmagic.
Ioandelasal e foarte bun, dar pe nișa lui.
Și hyperboeeaschizo mi-a atras atentia, cei pe care i-am scris au însă răspunsuri din foarte multe domenii.
Din câte întrebări am pus și eu legate de TPU, am primit niște răspunsuri ca vai de capul lor, așa că nu te aștepta la multe topuri.

| SharpEagle a răspuns (pentru SimplyBlue):

Nice to hear that, thanks!winking

| miaulmagic a răspuns:

Nu tu. Inca rad la faza cu fata de pe vopsea laughing))