| Dan a întrebat:

Cat costa site-ul TPU.ro? Astept oferta din partea proprietar/ilor.

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Vrei sa-l cumperi?

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

34567 lei + 2345 lei + 100 de lei + 17lei + 9lei + 50 de bani + 13 bani = Pai nu stiulaughing.

| Flav a răspuns:

Comunismul nu se cumpara. Spiritul ramane vesnic.

| viatadecacatt a răspuns:

Eu nu vad pe aici nicio oferta cum ca ar fi de vanzare

| DrViorel a răspuns:

Nu pui intrebare, daca vrei sa aflii date despre acest site, sau vrei sa contactezi, sponsorizei, cumperi acest site iei legatura cu un moderator, administrator, al site-ului sau pur si simplu, coltul din dreapta sus unde scrie Contact, acolo pui intrebarea, sau cereri cu referire la site, sau nelamuriri etc... O zi buna va doresc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o gluma, imi inchipui ca lucrurile astea se vorbesc in particular si nu e locul potrivit pentru asa ceva.Si cred ca iti inchipui ca daca ar fi de vanzare suma pe care trebuie sa o platesti este destul de ridicata, mai ales ca e un site cu un premiu special catigat anul asta si ajunge si la 50 de mii de vizitatori zilnic, daca nu mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 lei...cat costa si Romania...asa a zis prostanacul de jioana pe care multi vor sa il voteze.