| LostForForever a întrebat:

Cât de mult ați așteaptă cel mai mult un autobuz sa vină?

Eu stau de 40 minute și cred ca mai bine de atâta încă nu a apărut autobuzul și mai am și tricoul pe mine )))) azi era caldă și dimineața bătea ceva soare am zis ca na azi iau tricoul și Mai pe seara chiar acum ba ești nebun laughing)) chiar acum m-a sunat și șeful sama întorc înapoi )))) cică onuuuuuuur unde sunt cheile te mănâncă laughing)))

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

De la casa2 pana in statia de autobuz am vreo 1-1, 5km. Plecam cu 20 de minute inainte de ora normala la care poate aparea microbuzul, si stateam uneori mai mult de o ora. N-ai ksf.
In orasele mari nu patesc sa astept mai mult de 5 minute, pana vine un autobuz.

| LostForForever explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Multumesc ca ai răspuns asera dormise ai nu am mai putut intra eram puțin obosit mersi ca ai răspuns sa ai o zi cum vrea inima ta și plină de noroc

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ai verificat programul cand ar trebui sa vina?
De ce te-ai dus prin alte zone si nu ai stat linistit acasa? :/

| LostForForever explică (pentru DoarBogdan):

Nu am aplicație aia aicia in Constanța nu aveam acele placarde care arată când vine autobuz aicia a rămas totul depe timpuri la fel

Nu am Înțeles faza cu sa rămâi acasă eu scăpasem de la munca și ma duceam acasă și a întârziat autobuzul și chiar in timp ce puneam întrebare m-a sunat șeful Onur umede ești te mănâncă )))) am uitată săi las Chile când am închis restaurantul am bagta Chile direct in bzuznar și eram așa cu gândul altundeva ai am uiti săi dau Chile la om )))) acum le-a loat și sunt im mașina cu el ma lasă acasă și mi-a spus sa nu mănâncă sawruma ca iar am șaman îngraș -_- nașpa

| LostForForever explică (pentru LostForForever):

Tot am să-mi iau sawruma stai sa ma lasă im fata la casa și las geanta și ie iau și aer puțin este frumos afară

| LostForForever explică:

Ma intorc inapoooiiiii -_- ))))

| LostForForever explică:

Sincer ma bucur ca ma Întorc inapo ma opresc la o sawruma cu usturoi bafta aveți grija de voiiiiiii