| AvalohAlyn a întrebat:

Cate ore dormiti de obicei? Si Cate ore ati vrea sa dormiti?

10 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Dorm cam 7-8 ore pe noapte cand nu am zi grea la facultate sau examen. Cand am, daca prind 3-4 ore de somn, e super.
Desi consider ca atunci cand dorm pierd timpul, de aia nici nu ma odihnesc la pranz, totusi mi-ar placea sa depasesc 10 ore de somn pe noapte.

| SilentRain a răspuns:

Uneori 7 ore, alteori doar 4-3 ore

| HadesSs a răspuns:

6-8 dormde obicei, mai dorm si mai mult dar atunci ma simt obosit maibine trag un pui de somn dupa masalaughing

| Justme1997 a răspuns:

Dorm 5-6 ore. Mi-ar place 7-8

| aimullah123 a răspuns:

Dorm intre 6 si 8 ore in medie. Dar as vrea sa pot dormi 10-12 cel putin o saptamana ca sa nu ma mai simt obosit sad

| wpetterssone a răspuns:

Dorm de la 21 la 4 sau de la 9 la 12 și de la 22 la 6.

| teo530 a răspuns:

De obicei 6-7 ore dar în nopţile în care aleg să mă uit la anime, depinde cât stau. Pot dormi 4 ore sau doar 2 ori chiar deloc. Aş vrea să nu putem dormi mai puţin.

| Jay1 a răspuns:

Eu dorm 4-5 ore ma trezesc brusc, as vrea 7-8 ore prea mult sau prea putin somn ingrasa.

| FruttiFresh300 a răspuns:

As vrea sa ma culc la 11 in fiecare seara și sa ma trezesc la 7 jumate-8, dar ma culc la 2 3 4 și ma trezesc la 7 8 9 10 11. E un program haotic pe care nu îl recomand, pentru că nu te simți niciodată odihnit.

| Thyself a răspuns:

De obicei dorm 6 - 7 ore. Ar fi fost fain să trebuiască să dorm doar patru, dar să nu resimt oboseala. Uneori când sunt mai depresiv însă parcă aș prefera să dorm câte 10 ore. În contextul actusl e destul de bine cât dorm.