| Alexxxxxandraxxx a întrebat:

Cateva sfaturi pentru a ramane calma intr-o situatie dificila? Am probleme cu inima si de fiecare daca cand ma enervez rau incepe sa ma intepe inima si sa ma ia cu ameteli. Zic asta pentru ca ma ameninta o proasta ca sare la bataie cu mine si etc, dar stiu ca vrea sa incep o bataie ca sa dea vina pe mine dupa. Va rog frumos, niste sfaturi ar fi de ajutor.

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Cand te ameninta spune-i ca vrei sa te suga la mijwinking pana variezi pe eawinking daca sare EA la bataie numa' bine, te duci la politie, la IML si se alege si cu dosar PENAL, sa vezi ce cumintica se face cand are cazieru patatwinking

| Maskoff a răspuns:

Inchide ochii, trage aier adânc în piept, și expira usor. Repetă în gând fraze care te motiveaza... Gendeste-te la lucruri care de obicei te calmează. și amtinteste-ti că ție îți faci rau nu acelei persoane

| Maskoff a răspuns (pentru Maskoff):

Scuze pentru greșelilaughing sper că ai înțeles oricum

| Maskoff a răspuns:

Inchide ochii, trage aier adânc în piept, și expira usor. Repetă în gând fraze care te motiveaza... Gendeste-te la lucruri care de obicei te calmează. și amtinteste-ti că ție îți faci rau nu acelei persoane. Și încercă să o eviți pe acea fata.

Sper că ti-a fost de folos. Succes:*