| Traficantadecorcodushe a întrebat:

Cati bani se cer pentru 15 zile de concediu de la medicul legist?
Multumesc anticipat :*

3 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Www.medleg.ro ai in meniu toate preturile, am gasit si linkul : http://www.legmed.ro/? doc=1237735786&
sper sa gasesti

| Traficantadecorcodushe explică:

Cati bani se cer pentru concediul de 15 zile dat de medicul legist?happy
[tati a avut un accident... a fost examinat de medicul legist iar acesta i-a dat 15 zile concediu thinking ]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m-am prins... medicul legist se ocupa cu disectia cadavrelor... care, cum, ce?