| M_5636 a întrebat:

Cati dintre voi si-a rezolvat o problema dupa ce au postat-o pe site... si a rezolvato din raspunsurile primite... chiar is curioasabig grin

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da pentru ca unele raspunsuri au fost chiar mai bune decat ma asteptamhee hee

April
| April a răspuns:

Daca au avut o problema cu ortografia, au postat-o si si-au si rezolvat-o, deja este un castig.Multi si-au primit raspunsurile meritate.Numai bine.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Aproape toata lumealove struck

| cretzufinish a răspuns:

Nu neaparat le-am rezolvat, dar a primit sfaturi (unele rautacioase, dar asta-i riscul tongue ) si mi-am format o idee. Decizia mi-a apartinut indiferent de raspuns.

| asdgfhresry a răspuns:

Eu mi le-am rezolvat chiar si misiunile imposibile precum negativul de la nane - baietii de acasahappy :X.

| andreea7520 a răspuns:

Majoritatea au fost ajutaţihee hee

| andreea7520 a răspuns:

Întrebarea trebuia să fie: cine nu şi-a rezolvat vreo` problemă? Pentru că mai toţi de aici au primit răspunsuri ajutătoare, nu cred că e cineva nelămurithee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu, eu, pentru ca am vizionat filmul "Singur in baie"